مهر دستی تاریخ زن تخم مرغ ماکیان نگارتاریخ زن تخم مرغ، تاریخ زن دستی تخم مرغ، چاپ تخم مرغ, چاپ دستی تخم مرغ, چاپگر تخم مرغ, مهر تخم مرغ, مهر دستی تخم مرغ, تخم مرغ, مهر دستی اتوماتیک تخم مرغ, مارک دار کردن تخم مرغ

مهر دستی تاریخ زن تخم مرغ ماکیان نگار شامل دو بخش می باشد. دستگاه مهر زنی و مجموعه کلیشه چاپ تاریخ که با توجه به درخواست مشتری عرضه می شود. برای اطلاعات بیشتر به فروشگاه سایت مراجعه فرمایید.

مهر دستی تاریخ زن تخم مرغ ماکیان نگار از کیفیت چاپ بسیار بالایی برخوردار می باشد. این کیفیت چاپ روی پوسته منحنی تخم مرغ به گونه ای است که با کیفیت چاپ بر روی سطح صاف کاغذ برابری می کند. این جمله ادعای کذب نیست و تصاویر نمونه چاپ گواه بر این ادعا می باشد. واحد تحقیقات گروه مهندسی ماکیان نگار با استفاده از تجربه چندین ساله در صنعت تولید و بسته بندی تخم مرغ به طور روزانه برای بهبود کیفیت چاپ و بهره وری محصولات عرضه شده تلاش می کند. ما همواره بر آن هستیم تا مشتریان رضایت کافی و کامل از محصولات ارایه شده داشته باشند.

 

جوهر مهر دستی تاریخ زن تخم مرغ ماکیان نگار در بطری های ۳۰ ml ارایه می گردد که مخصوص چاپ بر روی تخم مرغ و دارای گواهی بهداشت می باشد.

 

 

 

 

منبع: ماکیان نگار

درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *